اگر براي اولين بار است که مي خواهيد خريد ترون از صرافي آنلاين انجام بديد، مي توانيد از طريق انجام دادن گام هاي زير خريد و فروش خود را شروع کنيد:


افتتاح حساب در يکي از کيف هاي ترون: ايجاد کيف پول ترون خيلي ساده است. کافي است در يکي از کيف پول هاي رايج ارز ديجيتال مثل تراست والت يا کوينمي افتتاح حساب کنيد.
ارسال مدارک و ثبت نام در بيت مهر : با توجه به اينکه ترون به صورت مستقيم به بانک هاي ايران متصل نمي شود، شما نياز داريد که از خدمات صرافي هاي آنلاين براي خريد و فروش ترون استفاده کنيد تا بتوانيد خريد ترون با کارت شتاب خود را انجام دهيد.
پيام به پشتيباني و درخواست احراز هويت: پس از ارسال مدارک تيم پشتيباني ما مدارک شما را بررسي خواهد اما اگر عجله داريد اين گام اختياري است و کمک مي کند که سريعتر مدارک شما بررسي و تاييد گردد.
تحليل و بررسي قيمت ترون: شما پس از اين مرحله کافي است در زمان و قيمت مناسب تصميم بگيرد تا خريد و فروش ترون از صرافي آنلاين ما را براحتي بتوانيد انجام دهيد.
خريد از بيت مهر و واريز اتوماتيک وجه شما به حساب ترون شما: خريد ترون از سايت ما کاملا آنلاين و اتوماتيک بوده و پس از خريد مبلغ آن براي حساب شما منتقل مي شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


یک قدم به جلو Raahbar دلنوشته های خوشایند شبنم چت|چت شبنم |شبنم چت اصلی طراحی سایت ترجمه رسمي معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی صفحه پرداخت مسیحیت صهیونیستی